Aktualności \ Biokominki - czar ognia na tarasie i balkonie

Dodano 22 styczeń 2016 o godzinie 14:25
Z przyjemnością chcieliśmy zaprezentować Wam nowości w naszym sklepie internetowym jakimi są biokominki. Dzięki tym produktom można cieszyć się ogniem na naszym tarasie lub balkonie. Mając pewność, że biokominki są bezpieczne możemy ustawić je w dowolnym, dogodnym dla nas miejscu. W palenisku, zamiast drewna spalane jest paliwo nazywane bioetanolem, które produkowane jest z surowców roślinnych. Kominek nie wydziela dymu, nie tworzy się popiół ani spaliny. Jedynym produktem spalania jest dwutlenek węgla oraz para wodna i oczywiście ciepło. Biokominek nie portzebuje instalacji kominowej można go ustawić także wewnątrz domu w dowolnym pomieszczeniu. 
Niewątpliwą zaletą produktu jest jego mobilność, biokominek można przenieśc w dowolne miejce ponieważ są bardzo lekkie. Poczas pięknej pogody przyjęcie w ogrodzie, kiedy pada deszcz pod zadaszeniem lub domu. Gdzie chcesz możesz cieszyć się pieknem ognia i wprowadzać wyjątkowy nastrój. 
Biokominki są urządzeniami bardzo bezpiecznymi w użytkowaniu, ze specjalnie skonstruowanego paleniska paliwo nie wyleje się nawet jeżeli kominek się przewróci. 
 
cena: 2890.00 Biokominek Tracino L Biokominek Tracino L

Wzór Tracino należy do najbardziej klasycznych w kolekcji Kama. Kształt ten pasuje zarówno do wnętrz pałacowych jak i do nowoczesnych loftowych. Kominek idealnnie wygląda na tarasach i...

więcej
cena: 14.3217.90 Elho Alice Small 14 cm a_Elho Alice Small 14 cm

Nowoczesna osłonka wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Idealna do zawieszenia na ścianę lub na reling. Osłonka ma uniwersalne zastosowanie, można ją wykorzystać do pokoju dziecięcego na przybory...

więcej
Mapa strony
Lechuza Bliss Design Elho