Aktualności \ Biokominki - czar ognia na tarasie i balkonie

Dodano 22 styczeń 2016 o godzinie 14:25
Z przyjemnością chcieliśmy zaprezentować Wam nowości w naszym sklepie internetowym jakimi są biokominki. Dzięki tym produktom można cieszyć się ogniem na naszym tarasie lub balkonie. Mając pewność, że biokominki są bezpieczne możemy ustawić je w dowolnym, dogodnym dla nas miejscu. W palenisku, zamiast drewna spalane jest paliwo nazywane bioetanolem, które produkowane jest z surowców roślinnych. Kominek nie wydziela dymu, nie tworzy się popiół ani spaliny. Jedynym produktem spalania jest dwutlenek węgla oraz para wodna i oczywiście ciepło. Biokominek nie portzebuje instalacji kominowej można go ustawić także wewnątrz domu w dowolnym pomieszczeniu. 
Niewątpliwą zaletą produktu jest jego mobilność, biokominek można przenieśc w dowolne miejce ponieważ są bardzo lekkie. Poczas pięknej pogody przyjęcie w ogrodzie, kiedy pada deszcz pod zadaszeniem lub domu. Gdzie chcesz możesz cieszyć się pieknem ognia i wprowadzać wyjątkowy nastrój. 
Biokominki są urządzeniami bardzo bezpiecznymi w użytkowaniu, ze specjalnie skonstruowanego paleniska paliwo nie wyleje się nawet jeżeli kominek się przewróci. 
 
cena: 1260.00 Biokominek Anakena S Biokominek Anakena S

Biokominek Anakena repreentuje styl nowoczesny. Jego prosta linia i surowy styl dobze komponują się we wnętrzach nowoczesnych bez zdobień.  Jeżeli posiadamy dużą przestrzeń warto ustawić kilka...

więcej
cena: 21.90 Donica szarpana 14 cm Donica szarpana 14 cm

Niespotykana donica ceramiczna o podstawie kwadratu. Posiada matową powierzchnię, górna część donicy została poddana zabiegowi kruszenia dzięki czemu wygląda jak poszarpana. Na spodzie umieszczone...

więcej
Mapa strony
Bliss Design Elho Lechuza