Aktualności \ Biokominki - czar ognia na tarasie i balkonie

Dodano 22 styczeń 2016 o godzinie 14:25
Z przyjemnością chcieliśmy zaprezentować Wam nowości w naszym sklepie internetowym jakimi są biokominki. Dzięki tym produktom można cieszyć się ogniem na naszym tarasie lub balkonie. Mając pewność, że biokominki są bezpieczne możemy ustawić je w dowolnym, dogodnym dla nas miejscu. W palenisku, zamiast drewna spalane jest paliwo nazywane bioetanolem, które produkowane jest z surowców roślinnych. Kominek nie wydziela dymu, nie tworzy się popiół ani spaliny. Jedynym produktem spalania jest dwutlenek węgla oraz para wodna i oczywiście ciepło. Biokominek nie portzebuje instalacji kominowej można go ustawić także wewnątrz domu w dowolnym pomieszczeniu. 
Niewątpliwą zaletą produktu jest jego mobilność, biokominek można przenieśc w dowolne miejce ponieważ są bardzo lekkie. Poczas pięknej pogody przyjęcie w ogrodzie, kiedy pada deszcz pod zadaszeniem lub domu. Gdzie chcesz możesz cieszyć się pieknem ognia i wprowadzać wyjątkowy nastrój. 
Biokominki są urządzeniami bardzo bezpiecznymi w użytkowaniu, ze specjalnie skonstruowanego paleniska paliwo nie wyleje się nawet jeżeli kominek się przewróci. 
 
cena: 62.90 Lechuza Deltini - 14 cm Lechuza Deltini - 14 cm

Donica Lechuza Deltini to nowość w rodzinie Delt. Stworzona została do kompozycji z małych roślin, idealnie prezentuje się w zestawie z deltą poziomą. Wykonana z wysokiej jakości polipropylenu pokrytego...

więcej
cena: 9.90 Osłonka Flo - listki 14 cm Osłonka Flo - listki  14 cm

Śliczne osłonki wykonane z ceramiki. Występują w różnych wzorach, a dzięki bogatej palecie kolorów pasują do każdego wnętrza. Lekkie, nie posiadają otworu na dnie. Wymiana kwiatów...

więcej
Mapa strony
Lechuza Bliss Design Elho