Aranżacja wnętrz roślinami

      
        Rośliny w biurach to bardzo ważny element wyposażenia, o którym nie należy zapominać. Dzięki swoim właściwościom jonizującym powietrze rośliny pozytywnie wpływają na samopoczucie i koncentrację. Dodatkowo ożywiają pomieszczenia i  poprawiają nastrój. Posadzone w odpowiednich pojemnikach  podnoszą prestiż i wprawią w zachwyt.

- wykonujemy kompozycje z kwiatów ciętych oraz kwiatów doniczkowych do biur,  hoteli, sklepów oraz szeroko rozumianych pomieszczeń biznesowych.
- oferujemy profesjonalny dobór roślin oraz atrakcyjne rozwiązania konstrukcji małej architektury. 

Kwiatowa obsługa imprez i eventów

    
      Zajmujemy się organizacją imprez, eventów oraz konferencji. Współpracujemy z gronem pracowitych, ambitnych i kreatywnych młodych ludzi, dzięki którym każde zlecenie ma swój niepowtarzalny charakter. Tworzymy autorskie projekty, które zaspokoją najbardziej wymagających klientów. Pomysłowość, celność, jakość  i solidność to cechy, które wyróżniają nas na co dzień.
      Każdy stworzony koncept posiada oryginalną i niepowtarzalną oprawę. Naszą specjalnością jest florystyka. Przygotowujemy autorskie projekty aranżacji wnętrz uwzględniając rodzaj i wymagania kwiatów do istniejącego oświetlenia i charakteru wnętrza.          

      Zapraszamy do galerii naszych realizacji

Aranżacja okolicznościowe


- W okresie Bożonarodzeniowym oferujemy ubieranie oraz dostarczanie choinek (sztucznych lub naturalnych) dekorowanie biur, dostarczanie stroików i wszelakich ozdób świątecznych .

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów proponujemy usługę oryginalnego pakowania prezentów.  Na zlecenie zapakujemy dowolny prezent dla Państwa pracowników lub kontrahentów
Mapa strony
Elho Bliss Design Lechuza