Koszty i czas dostawy

Koszty i czas  dostawy
 
Dbając o zadowolenie naszych klientów staramy się realizować wszystkie zamówienia w jak najkrótszym czasie. Wszystkie przesyłki, w zależności od wyboru Kupującego lub wagi przesyłki, wysyłamy Pocztą Polską lub kurierem UPS zgodnie z obowiązującymi cennikami wybranej firmy na dzień złożonego zamówienia.
Przybliżone koszty dostawy:

Przesyłka kurierska – 30 PLN 
Przesyłka kurierska za pobraniem –  od 35 PLN

Czas realizacji zamówienia jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia, do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze (czyli zamówienie złożone w soboty, niedziele oraz święta zostanie przekazane do realizacji w pierwszy dzień roboczy po dniu wolnym od pracy).

Termin otrzymania przesyłki jest równy czasowi realizacji + przewidywany czas dostawy ( przesyłka kurierska dostarczana jest zazwyczaj na drugi dzień, przesyłka pocztowa priorytetowa na 2-3 dzień, przesyłka pocztowa ekonomiczna na 3-5 dzień).  W przypadku wyboru płatności on-line lub przelewem czas realizacji zamówienia liczy się od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Jeżeli towar znajduje się w naszym magazynie, wysyłamy go do Klienta w przeciągu 2-4 dni. W przypadku chwilowego braku zamawianego asortymentu towar wysyłamy w przeciągu 10-15 dni roboczych. W szczególnych przypadkach, przy akceptacji klienta, zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia.

Mapa strony
Elho Bliss Design Lechuza