O nas

Firma FLODESIGN powstała z pasji dwojga ludzi. Łącząc miłość do natury, fascynacje niebanalnym wzornictwem oraz zamiłowanie do niecodziennych rozwiązań stworzyliśmy firmę, której misją jest tworzenie lepszego życia na co dzień.

W naszej ofercie znajdą Państwo aranżacje florystyczne wnętrz, przestrzeni balkonowej i tarasu oraz szeroki wybór donic. Nasze produkty charakteryzuje  ekskluzywne wzornictwo, najwyższa jakość, różnorodność stylów i zastosowań. Staramy się wyjść naprzeciw odbiorcy, który nie tylko ceni tradycję, ale także wyraża otwartość na nowe trendy zarówno ekologiczne jak i designerskie. Innowacje mają dla nas bardzo duże znaczenie, po pierwsze ze względu na formę, niecodzienny, oryginalny design, po drugie przez rozwój opatentowanych i ekskluzywnych materiałów, które umożliwiają zachowanie nieskazitelnego piękna natury.

Design to dla nas zabawa kształtem, formą i kolorem. Wyszukujemy dla Państwa najciekawsze wzory europejskich projektantów, łącząc elegancję i funkcjonalność. Pozytywna energia, optymizm, witalność  to cechy wyróżniające nas na co dzień. Postęp i zmiany na lepsze są strategicznymi elementami naszego rozwoju. Ciągłe wprowadzanie pozytywnych zmian sprawia, że z dnia na dzień stajemy się lepsi i bardziej konkurencyjni.

Świat donic to nasz świat. Donice służą nam by zaprezentować piękno natury  w zgodzie  jej otoczeniem, są doskonałym elementem pozwalającym aranżować i wzbogacać przestrzeń.  W codziennej pracy wykorzystujemy ich piękno, by podkreślić związek pomiędzy zielenią i architekturą.

Nasza idea biznesowa opiera się na dobrych relacjach i współpracy z klientami. Uczciwość i wzajemny szacunek są dla nas najważniejsze. Zdajemy sobie sprawę, że w dłuższej perspektywie to właśnie te cechy stanowią naprawdę solidny fundament działalności firmy. 

 

Mapa strony
Lechuza Bliss Design Elho